کاهش وزن تضمینی با رژیم غذایی دکتر سی

کاهش وزن تضمینی با رژیم غذایی دکتر سی

کاهش وزن تضمینی با رژیم غذایی دکتر سی

تاریخ : ۱۳۹۹-۰۵-۱۱ / بازدید : 617 / لایک : 105

کاهش وزن تضمینی با رژیم غذایی دکترسی

رژیم غذایی اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی دکترسی، رژیمی است که به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن کمک می‌کند. رژیم غذایی سالم مواد مغذی لازم، مایعات کافی، آمینو اسید و اسیدهای چرب لازم، ویتامین ها و مواد معدنی کافی و همچنین کالری لازم را برای بدن فراهم آورد. رژیم غذایی سالم نیازهای اساسی بدن را بدون اینکه شما را دچار اضافه وزن و بیماری کند، برای شما فراهم می‌کند. همچنین رژیم غذایی سالم به همراه ورزش می‌تواند خطر ابتلا به بیماریهایی از جمله چاقی، بیماریهای قلبی، دیابت نوع ۲، فشارخون بالا و سرطان را در شما کاهش دهد. برخلاف آنچه خیلی از افراد تصور می‌کنند، داشتن رژیم غذایی سالم می‌تواند بسیار ساده و آسان باشد.

انواع رژیم غذایی در دکترسی

  • رژیم کاهش وزن
  • رژیم افزایش وزن
  • رژیم تثبیت وزن
  • رژیم بیماری های خاص مانند : رژیم دیابتی، رژیم کلیوی، رژیم کبد چرب، رژیم قلبی وعروقی


شما به راحتی میتوانید در اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی دکترسی درخواست رژیم غذایی خود را ثبت کنید، تیم پزشکی دکترسی رژیم غذایی شما را متناسب با پرونده پزشکی شما و براساس هدف شما محاسبه و ارسال خواهد کرد.
مزیت رژیم دکترسی پیگیری و پشتیبانی لحظه ای آن است زیرا ما در دکترسی معتقد هستیم افراد برای رسیدن به وزن ایده آل و دلخواه خود نیاز به یک همراه و پشتیبانی دارند. با رژیم غذایی دکترسی مسیر رسیدن به تناسب اندام خود را آسان کنید.

برای درخواست رژیم غذایی، اپلیکیشن دکترسی را باز کنید در منو پروفایل من در بخش رژیم غذایی درخواست خود را ثبت کنید.

همچنین میتوانید با برقراری تماس با شماره تماس 02191005077 از پزشکان و متخصصان تغذیه دکترسی بصورت رایگان مشاوره پزشکی دریافت کنید.مقاله آموزشی مرتبط