درباره دکترسی

خانه درباره دکترسی

 

 

دکترسی اپلیکیشن سلامتی و مشاوره آنلاین پزشکی

 

دکترسی اپلیکشن سلامت و مراقبت از راه دور است. در دکترسی شما میتواند 7 روز هفته 24 ساعته با بهترین پزشک ها و مشاوران در ارتباط باشید. دریافت مشاوره پزشکی در دکترسی و ارتباط با پزشکان بصورت متنی، تلفنی و ویدئویی می باشد. برای استفاده از خدمات دکترسی کافی است ابتدا اپلیکیشن دکترسی را نصب کنید و با شماره تماس خود در آن ثبت نام کنید بعد از آن شما به راحتی چند کلیک به بهترین پزشکان و مشاوران و متخصصان پزشکی دسترسی خواهید داشت. 
 

رژیم غذایی و برنامه ورزشی 
تیم پزشکی دکترسی تشکیل شده از پزشک تغذیه، پزشک متخصص داخلی، پزشک روانشناسی و پزشکی ورزشی در قالب اشتراک های تخصصی خدمات مراقبت از راه دور را طبق گایدلاین های پزشکی ارائه میکنند شما با استفاده از این خدمات میتوانید رژیم غذایی متناسب با شرایط خود را دریافت کنید یا اگر دغدغه تناسب اندام دارید برنامه ورزشی حرفه ای یا در خانه دریافت کنید. تمایز خدمات دکترسی ارائه پشتیبانی لحظه ای و مشاوره تخصصی برای رسیدن به اهداف سلامتی می باشد. 
 

مشاوره پزشکی دکترسی 
با کمک اپلیکیشن دکترسی شما میتوانید با بهترین پزشکان و متخصصان در گرایش های متخصص زنان، متخصص داخلی، متخصص تغذیه و رژیم درمانی، روانشناس ، روانپزشک، متخصص غدد و رشد و متابولیسم، متخصص گوش و حلق و بینی، متخصص بیماری های عفونی، متخصص پوست مو و زیبایی، دیابتولوژیست، متخصص کنترل دیابت و سایر رشته های پزشکی و پیراپزشکی دریافت کنید. در دکترسی شما برای دریافت مشاوره بهتر و توصیه دقیق یک پرونده پزشکی شخصی سازی شده در دست خواهید داشت که میتوانید تمامی سوابق پزشکی خود را با جزئیات آن مانند آزمایشات و دارو های مصرفی در آن وارد کنید و از پزشک مورد نظرتون بهترین و دقیق ترین توصیه سلامتی را دریافت کنید. 
 

پرونده پزشکی، یادآور دارو و ویزیت پزشک و آزمایشات
در دکترسی شما برای دریافت مشاوره بهتر و توصیه دقیق یک پرونده پزشکی شخصی سازی شده در دست خواهید داشت که میتوانید تمامی سوابق پزشکی خود را با جزئیات آن مانند آزمایشات و دارو های مصرفی در آن وارد کنید و از پزشک مورد نظرتون بهترین و دقیق ترین توصیه سلامتی را دریافت کنید. از این به بعد میتوانید به راحتی زمان مصرف دارو های مصرفی یا انجام آزمایشات خود را فراموش کنید زیرا دکترسی آن را به شما یادآوری خواهد کرد.

گالری تصاویر